Εκλογές 2012 - Oι υποψήφιοι βουλευτές και οι συνδυασμοί κομμάτων στα Τρίκαλα

Δείτε και άλλα θέματα στην ενότητα:

Όπως αναφέρονται αναλυτικά στην προκήρυξη του Αντιπεριφερειάρχη Τρικάλων

Οι κατωτέρω συνδυασμοί κομμάτων και συνασπισμών κομμάτων:

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ
1. ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΣΚΡΕΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
3. ΤΑΜΗΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΣΑΚΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
5. ΤΣΟΥΡΒΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΗΣΣΑΡΙΩΝΑ
6. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΖΑΦΕΙΡΩ (ΖΕΦΗ) του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
7. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΡΥΣΤΑΛΛΙΑ (ΛΗΔΑ) του ΘΩΜΑ

ΣΥΡΙΖΑ ΕΝΩΤΙΚΟ ΚΟΙΝΩΝΙΚΟ ΜΕΤΩΠΟ
1. ΔΡΙΤΣΕΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΚΟΜΠΟΛΙΑ-ΛΟΥΛΕ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
4. ΚΑΠΕΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
5. ΜΑΝΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΪΟΥ
6. ΧΟΝΔΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
7. ΓΕΡΟΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΣΟΣΙΑΛΙΣΤΙΚΟ ΚΙΝΗΜΑ
1. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
2. ΠΑΤΑΒΟΥΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
3. ΜΑΓΚΟΥΦΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
4. ΝΤΙΝΤΗ ΧΡΙΣΤΟΥΛΑ (ΧΡΥΣΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5. ΓΑΤΣΕΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
6. ΧΑΡΙΣΙΑΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΧΑΡΙΣΙΟΥ
7. ΦΑΜΙΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ - ΠΑΝΟΣ ΚΑΜΜΕΝΟΣ
1. ΛΑΣΚΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΒΑΪΟΥ
2. ΒΛΑΧΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΧΙΛΛΈΩΣ
3. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΚΟΤΡΩΝΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5. ΔΡΟΥΛΙΑ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
6. ΝΕΣΤΟΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
7. ΡΕΝΤΖΙΑΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ
1. ΚΑΝΤΑΡΤΖΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ του ΚΛΕΟΜΕΝΗ
2. ΜΠΑΚΑΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΗΛΙΑ
3. ΚΑΪΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
4. ΤΣΙΓΚΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5. ΠΕΤΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
6. ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
7. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ (ΑΝΝΥ) του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΛΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ - ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ
1. ΜΙΣΙΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
2. ΧΙΩΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΜΠΑΡΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΤΖΟΥΜΑΝΕΚΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΑ
1. ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΠΑΠΑΣΙΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
3. ΚΑΡΑΜΑΝΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4. ΡΟΣΣΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
5. ΑΔΑΜΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΔΑΥΪΔ
6. ΜΠΟΥΓΛΑ ΒΑΪΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
7. ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟ ΚΙΝΗΜΑ
1. ΤΖΙΛΙΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΛΗ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΠΑΡΑΤΑΞΗ συνεχιστών του ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑ
1. ΚΑΛΟΓΕΡΑΤΟΣ-ΧΕΛΟΥΑΝΙ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΜΩΧΑΜΕΝΤ-ΑΪΜΑΝ,

ΚΙΝΗΜΑ ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΩ
1. ΗΛΙΑ ΕΛΕΝΗ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ

ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ
1. ΚΑΝΤΖΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
2. ΚΟΦΦΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ
3. ΜΠΑΛΑΤΣΟΥΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4. ΜΠΕΜΠΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5. ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΛΑΪΚΟΣ ΟΡΘΟΔΟΞΟΣ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟΣ Γ. ΚΑΡΑΤΖΑΦΕΡΗΣ
1. ΤΣΙΟΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΑΠΟΛΕΟΝΤΑ
2. ΒΛΑΣΤΑΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ
3. ΓΑΡΟΥΦΑΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
4. ΜΑΓΚΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
5. ΚΟΥΤΗΛΕΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ
6. ΤΣΙΑΠΗ (ΓΟΥΓΟΥΛΑΚΗ) ΕΛΕΝΗ (ΛΕΛΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
7. ΠΑΡΧΑΡΙΔΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ του ΣΑΒΒΑ

Οικολόγοι Πράσινοι
1. ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
2. ΖΙΩΓΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
3. ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
4. ΝΤΟΥΒΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΑΝΤΙΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΤΡΟΠΗ - ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α. –
Μέτωπο της αντικαπιταλιστικής, επαναστατικής, κομμουνιστικής Αριστεράς και της ριζοσπαστικής Οικολογίας  
1. ΑΝΤΑΡΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
2. ΕΥΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ (ΕΥΗ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΚΑΒΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
4. ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
5. ΤΑΧΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΕΥΗ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
6. ΤΡΥΠΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
7. ΤΣΑΛΑ ΑΡΓΥΡΗ (ΣΥΛΒΙ) του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

ΚΚΕ (μ-λ) - Μ-Λ ΚΚΕ ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ
1. ΜΠΑΛΑΦΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
3. ΣΑΠΟΥΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

δημιουργία, ξανά!   (δημιουργία ξανά!-Δράση-Φιλελεύθερη Συμμαχία)
1. ΤΣΙΤΣΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΧΡΗΣΤΙΝΑ (ΧΡΙΣΤΙΝΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΜΑΝΤΖΑΡΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ


Β. Οι κατωτέρω μεμονωμένοι υποψήφιοι
1. ΡΕΚΛΕΙΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ


Γ. Οι κατωτέρω συνδυασμοί υποψηφίων της Επικρατείας

ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ
1. ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΝΤΟΡΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΦΑ
3. ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
4. ΜΙΧΕΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
5. ΚΟΝΟΦΑΓΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
6. ΣΑΛΗ-ΠΑΠΑΣΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
7. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
8. ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
9. ΒΑΧΑΒΙΩΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
10. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ
11. ΛΥΓΟΥΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
12. ΤΣΟΜΩΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΣΥΡΙΖΑ ΕΝΩΤΙΚΟ ΚΟΙΝΩΝΙΚΟ ΜΕΤΩΠΟ
1. ΓΛΕΖΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΦΩΤΙΟΥ ΘΕΑΝΩ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3. ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
4. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΣΘΗΜΑΝΗ (ΜΑΝΙΑ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
5. ΚΥΠΡΑΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
6. ΚΑΜΤΣΙΔΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
7. ΚΟΥΒΕΛΑΚΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
8. ΣΠΑΝΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
9. ΣΒΙΓΚΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ (ΡΑΝΙΑ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
10. ΣΑΚΕΤΤΑΣ ΣΠΥΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
11. ΒΑΪΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΝΤΙΝΑ) του ΘΩΜΑ
12. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ (ΣΤΑΘΗΣ) του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
 
 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΣΟΣΙΑΛΙΣΤΙΚΟ ΚΙΝΗΜΑ
1. ΔΗΜΑΣ ΠΥΡΡΟΣ του ΒΙΚΤΩΡΟΣ
2. ΓΕΝΗΜΑΤΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΑΡΙΝΟΥ
4. ΚΑΡΥΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5. ΣΤΑΜΑΔΙΑΝΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
6. ΤΣΑΥΤΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
7. ΦΛΑΜΠΟΥΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
8. ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ του ΜΙΧΑΗΛ
9. ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
10. ΠΑΝΤΟΥ ΑΝΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
11. ΜΠΡΙΛΑΚΗΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
12. ΣΟΥΛΑΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΑΤΘΑΙΟΥ
 
 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ - ΠΑΝΟΣ ΚΑΜΜΕΝΟΣ
1. ΚΟΥΪΚ ΤΕΡΕΝΣ-ΣΠΕΝΣΕΡ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ
2. ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
3. ΚΥΡΑΤΖΗ ΕΥΔΟΚΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
5. ΘΕΟΦΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΙΑΣΟΝΟΣ
6. ΒΑΜΒΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
7. ΚΑΤΣΑΝΕΒΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
8. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
9. ΓΙΑΜΑΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
10. ΤΣΑΛΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
11. ΣΤΑΝΩΤΑΣ-ΤΟΓΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
12. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ


 ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ
1. ΠΑΦΙΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
2. ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΧΙΩΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4. ΜΠΑΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
5. ΖΑΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΣΓΟΥΡΟΥ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
6. ΜΑΪΛΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
7. ΜΠΟΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
8. ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ (ΒΕΡΑ) του ΑΡΙΣΤΑΡΧΟΥ
9. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
10. ΠΡΩΤΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
11. ΣΚΥΛΛΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΗΛΙΑ
12. ΣΟΦΙΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
 
 ΛΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ - ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ
1. ΠΑΠΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΗΛΙΑ
2. ΑΝΥΦΑΝΤΗΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
4. ΑΛΕΥΡΑΣ ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
5. ΠΑΠΠΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
 
 ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΑ
1. ΛΥΚΟΥΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
2. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
3. ΒΑΣΙΛΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΒΑΣΙΛΗΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4. ΚΟΤΑΜΑΝΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
6. ΜΟΔΙΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΟΘΩΝΟΣ
7. ΜΠΕΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
8. ΓΚΟΡΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
9. ΠΟΛΥΚΑΝΔΡΙΩΤΗ ΟΥΡΑΝΙΑ-ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
10. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
11. ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
12. ΛΙΒΑΔΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
 
 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΠΑΡΑΤΑΞΗ συνεχιστών του ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑ
1. ΚΟΥΡΓΙΑΝΤΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
2. ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΚΡΟΝΤΗΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
 
 ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ
1. ΞΕΚΟΥΚΟΥΛΩΤΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
2. ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 ΛΑΪΚΟΣ ΟΡΘΟΔΟΞΟΣ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟΣ Γ. ΚΑΡΑΤΖΑΦΕΡΗΣ
1. ΠΛΕΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2. ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3. ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ-ΤΣΑΡΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
4. ΙΟΡΔΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΜΑΡΚΟΥ
5. ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
6. ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του ΑΧΙΛΛΈΩΣ
7. ΣΤΕΦΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
8. ΚΟΨΑΧΕΙΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΙΟΜΗΔΗ
9. ΧΟΝΔΡΟΝΙΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
10. ΚΑΡΟΥΝΤΖΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
11. ΚΑΨΟΚΑΒΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
12. ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
 
  Οικολόγοι Πράσινοι
1. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΓΙΑΝΝΗΣ) του ΦΩΤΙΟΥ
2. ΜΥΛΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΝΙΚΟΣ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3. ΤΣΑΚΛΑΓΚΑΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΓΓΕΛΟΥ
4. ΜΠΛΙΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
5. ΚΟΥΜΠΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ (ΜΙΧΑΛΗΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
6. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ (ΛΕΥΤΕΡΗΣ) του ΜΙΧΑΛΗ
7. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
8. ΓΙΑΝΝΙΡΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
9. ΜΠΙΜΠΑΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
10. ΛΕΜΠΕΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΤΙΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
11. ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
12. ΔΙΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΚΩΣΤΑΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 
ΑΝΤΙΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΤΡΟΠΗ - ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α. –
Μέτωπο της αντικαπιταλιστικής, επαναστατικής, κομμουνιστικής Αριστεράς και της ριζοσπαστικής Οικολογίας 
1. ΡΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΤΗΛΕΜΑΧΟΥ
2. ΑΡΧΟΝΤΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
3. ΖΟΡΜΠΑΛΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΑΛΕΚΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΚΟΙΛΑΚΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ (ΣΥΛΒΙΑ) του ΙΩΑΝΝΗ
5. ΜΑΡΚΕΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
6. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
7. ΠΑΠΑΔΕΔΕ ΦΛΩΡΑ του ΜΙΧΑΗΛ
8. ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΙΜΩΝ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
9. ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
10. ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
11. ΣΤΥΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΡΣΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
12. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
 
 

δημιουργία, ξανά! 
 (δημιουργία ξανά!-Δράση-Φιλελεύθερη Συμμαχία)
1. ΛΥΜΠΕΡΑΚΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΠΕΪΤΣΙΝΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ του ΜΑΡΚΟΥ
3. ΔΡΑΓΟΥΜΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΜΑΡΚΟΥ
4. ΠΑΝΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ
5. ΠΑΠΑΔΗΜΑ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
6. ΜΠΟΥΜΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
7. ΣΙΓΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΩΚΡΑΤΗ
8. ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
9. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
10. ΚΑΣΙΜΑΤΗ ΑΙΜΙΛΙΑ του ΜΑΡΚΟΥ
11. ΞΑΦΑ ΜΙΡΑΝΤΑ του ΗΛΙΑ
12. ΓΟΥΣΕΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

 

Επιστροφή