24 Οκτωβρίου η πρεμιέρα στην SL2 - Στην Πάτρα με Παναχαϊκή ο ΑΟ Τρίκαλα - Το πρόγραμμα

Δείτε και άλλα θέματα στην ενότητα:
24 Οκτωβρίου η πρεμιέρα στην SL2 - Στην Πάτρα με Παναχαϊκή ο ΑΟ Τρίκαλα - Το πρόγραμμα
Η κλήρωση του πρωταθλήματος της SL2.

Το πρωτάθλημα θα ξεκινήσει στις 24 Οκτωβρίου Θα παιχθούν 22 αγωνιστικές ενώ για τα play off 1-6 και play out (7-12) ακόμη 10 αγωνιστικές.



Η Ξάνθη ζήτησε να μην αγωνιστεί στα πρώτα δύο ματς τα οποία θα διεξαχθούν σε εμβόλιμες, ο Ιωνικός ζήτησε λόγω εργασιών να παίξει τα δυο πρώτα ματς εκτός έδρας, ενώ κλειδάριθμο πήρε και η Δράμα που ζήτησε να παίξει το πρώτο ματς εκτός έδρας λόγω εργασιών.


1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12η
Καραϊσκάκης Άρτας – Λεβαδειακός
ΟΦ Ιεράπετρας – Διαγόρας
Χανιά – Δόξα Δράμας
Παναχαϊκή – ΑΟ Τρίκαλα
Εργοτέλης – Ιωνικός
Απόλλων Λάρισας – Ξάνθη

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13η
ΟΦ Ιεράπετρας – Καραϊσκάκης Άρτας
Λεβαδειακός – Χανιά
Διαγόρας – Παναχαϊκή
Δόξα Δράμας – Εργοτέλης
ΑΟ Τρίκαλα – Απόλλων Λάρισας
Ξάνθη – Ιωνικός

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14η
Καραϊσκάκης Άρτας – Χανιά
Παναχαϊκή – ΟΦ Ιεράπετρας
Εργοτέλης – Λεβαδειακός
Απόλλων Λάρισας – Διαγόρας
Ξάνθη – Δόξα Δράμας
Ιωνικός – ΑΟ Τρίκαλα

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 15η
Παναχαϊκή – Καραϊσκάκης Άρτας
Χανιά – Εργοτέλης
ΟΦ Ιεράπετρας – Απόλλων Λάρισας
Λεβαδειακός – Ξάνθη
Διαγόρας – Ιωνικός
ΑΟ Τρίκαλα – Δόξα Δράμας

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 16η
Καραϊσκάκης Άρτας – Εργοτέλης
Απόλλων Λάρισας – Παναχαϊκή
Ξάνθη – Χανιά
Ιωνικός – ΟΦ Ιεράπετρας
ΑΟ Τρίκαλα – Λεβαδειακός
Δόξα Δράμας – Διαγόρας

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 17η
Απόλλων Λάρισας – Καραϊσκάκης Άρτας
Εργοτέλης – Ξάνθη
Παναχαϊκή – Ιωνικός
Χανιά – ΑΟ Τρίκαλα
ΟΦ Ιεράπετρας – Δόξα Δράμας
Λεβαδειακός – Διαγόρας

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 18η
Καραϊσκάκης Άρτας – Ξάνθη
Ιωνικός – Απόλλων Λάρισας
ΑΟ Τρίκαλα – Εργοτέλης
Δόξα Δράμας – Παναχαϊκή
Διαγόρας – Χανιά
Λεβαδειακός – ΟΦ Ιεράπετρας

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 19η
Ιωνικός – Καραϊσκάκης Άρτας
Ξάνθη – ΑΟ Τρίκαλα
Απόλλων Λάρισας – Δόξα Δράμας
Εργοτέλης – Διαγόρας
Παναχαϊκή – Λεβαδειακός
Χανιά – ΟΦ Ιεράπετρας

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 20ή
Καραϊσκάκης Άρτας – ΑΟ Τρίκαλα
Δόξα Δράμας – Ιωνικός
Διαγόρας – Ξάνθη
Λεβαδειακός – Απόλλων Λάρισας
ΟΦ Ιεράπετρας – Εργοτέλης
Χανιά – Παναχαϊκή

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 21η
Δόξα Δράμας – Καραϊσκάκης Άρτας
ΑΟ Τρίκαλα – Διαγόρας
Ιωνικός – Λεβαδειακός
Ξάνθη – ΟΦ Ιεράπετρας
Απόλλων Λάρισας – Χανιά
Εργοτέλης – Παναχαϊκή

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 22η
Διαγόρας – Καραϊσκάκης Άρτας
Λεβαδειακός – Δόξα Δράμας
ΟΦ Ιεράπετρας – ΑΟ Τρίκαλα
Χανιά – Ιωνικός
Παναχαϊκή – Ξάνθη
Εργοτέλης – Απόλλων Λάρισας

 

 

Επιστροφή